Panserraikos F.C. - ACADEMY, Press Room, Νέα

U17 Post Match: Πανσερραϊκός – Παναιτωλικός 0-2

Ακόμη μία ήττα γνώρισε η ομάδα U17 του Πανσερραϊκού, η οποία διανύει μια άσχημη περίοδο έχοντας να αντιμετωπίσει και πολλά προβλήματα με ελλείψεις ποδοσφαιριστών. Για την 16η αγωνιστική οι κόκκινοι ηττήθηκαν με 2-0 από τον Παναιτωλικό στις Σέρρες στον αγώνα που έγινε το Σάββατο στο Αθλητικό Πάρκο Ομόνοιας.

Στο πρώτο ημίχρονο ο Παναιτωλικός είχε ξεκάθαρη υπεροχή, προηγήθηκε στο 7′ και στο 40′ βρήκε και δεύτερο γκολ, ενώ στην συνέχεια η ομάδα μας ισορρόπησε χωρίς όμως να καταφέρει να απειλήσει.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ(Α.Δέντσας): Καπλανίδης, Μπλατσιώτης, Καμήλαλης(75′ Κουκουτσης), Μπόλας, Βασιλάκος, Παπαδόπουλος, Γουρίδης(46′ Γιαννούλης), Μπλατσιώτης, Σέρα(65′ Πούγκας), Ιακάρης(65′ Καρτάλης), Μπαντής, Καλαμπόκης.