«Κόκκινοι» εναντίον «Μπλε» στο οικογενειακό διπλό του Σαββατοκύριακου σημειώσατε Χ. Όσο δεν επιτρέπονται τα επίσημα φιλικά και δεν ξεκινάει το πρωτάθλημα, η ομάδα μας, συνεχίζει να προπονείται και για ξεμούδιασμα, μετά απο 15 μέρες προπονήσεων, πραγματοποίησε δίτερμα υπο την επίβλεψη του τεχνικού επιτελείου και της διοίκησης. Ο Πέτρος Στοΐλας τσέκαρε για 60′ λεπτά την ετοιμότητα των παικτών του και στη συνέχεια έδωσε ρεπό.
Φωτορεπορτάζ απο το οικογενειακό διπλό «Κόκκινοι-Μπλε»!
![](https://panserraikosfc.gr/wp-content/uploads/2021/03/IMG_2238.jpg)
08
Μαρ