Press Room, Νέα

Δηλώσεις Ζεράρ Σαραγόσα

Ο προπονητής της ομάδας μας κ. Ζεράρ Σαραγόσα σχολίασε στα media του Πανσερραϊκού, τον φιλικό αγώνα με την Ρόδο και την λευκή ισοπαλία 0-0.

Ζεράρ Σαραγόσα:

Σήμερα δεν κερδίσαμε αλλά η απόδοση μας ειδικά στο πρώτο ημίχρονο ήταν πάρα πολύ καλή και μου δίνει ικανοποίηση για όλα αυτά που δουλεύουμε με τους παίκτες μου. Αποδίδουν κάθε μέρα και καλύτερα και αυτό τους είπα στην ομιλία μου, οτι για μένα το αποτέλεσμα ήταν σαν νίκη και τρεις βαθμοί με βάση την εικόνα τους στο γήπεδο. Στο δεύτερο ημίχρονο κάναμε πάλι πολλές αλλαγές, βλέπουμε και τα νέα παιδιά ή τις μεταγραφές μας και προσπαθούμε να χτίσουμε ένα σύνολο που θα παίζει όμορφα και θα φέρει περισσότερο κόσμο στο γήπεδο. Ευχαριστώ τους φιλάθλους που ήρθαν στο πρώτο εντός έδρας φιλικό και περιμένω κι άλλους στα επόμενα ματς.